Dni Otwarte

Zapraszamy na spotkanie profesorem Tadeuszem Parnowskim, psychiatrą „Zaburzenia otępienne a zaburzenia psychiczne / rola farmakoterapii i terapii niefarmakologicznych” , spotkanie w ramach Dni Otwarte projektu deMemo odbędzie się  13 września w godz. 17.00-19.00 w Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie” ul. Nowolipie 25b. Obowiązują zapisy.

 

Profesor Tadeusz Parnowski mówił o roli psychiatry w rozpoznaniu i leczeniu demencji. Opowiedział o zaburzeniach psychicznych jakie mogą występować i najczęściej występują  w przebiegu demencji: depresja, zaburzenia, snu, agresja, omamy itp. Zwrócił szczególną uwagę na role opiekuna i jego postępowanie jako główny aspekt niefarmakologicznych działań terapeutycznych.

Po spotkaniu dowiedzieliśmy się, że Pan Profesor został lekarzem naczelnym ORIGIN Polska. Origin Polska została założona w 2013 przez Neila Prashad i Krzysztofa Jacunskiego w celu zapewnienia nowoczesnej rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej pacjentom ze wszystkich grup wiekowych oraz najlepszych obiektów senioralnych, poprawiające warunki i jakość życia osób starszych. 

[WRGF id=4454]

Dodaj komentarz