Leki Z Naturalnej Apteki – podsumowanie projektu

W piątek 22 czerwca „na podwórku Międzypokoleniowego Klubu Fundacji Wsparcie” ul. Kościuszkowców 80  wspólnym biesiadowaniem zakończyliśmy realizację projektu LEKI Z NATURALNEJ APTEKI?, w którym chcieliśmy zwrócić uwagę na pogłębiający się problem nadużywania leków wśród seniorów. Wskazaliśmy na zamienniki zdrowego życia i  łykaliśmy „tabletki”: integracji, rozwoju pasji, uśmiechu, podtrzymywania kontaktów towarzyskich, zabawy, ruchu, kontaktu z przyrodą a także „tabletkę świadomości i wiedzy”

Podsumowaniem projektu LEKI Z NATURALNEJ APTEKI było wspólne biesiadowanie przy muzyce na żywo. Dzięki naszemu wolontariuszowi z OneManBand Adamowi, mogliśmy wspólnie śpiewać piosenki z dawnych lat i wracać pamięcią do wspomnień. Na spotkaniu było dwoje przewodników warszawskich, którzy naprzemiennie z gitarzystą opowiadali o początkach i powiązaniach z niektórymi piosenkami. Pan Włodek i Diana opowiedzieli o słowiańskich zwyczajach Świętojańskiej Nocy. Była to uczta nie tylko dla duszy ale i dla ciała. Dzięki firmie Selgros na naszym grillu pojawiła się bardzo smaczna kiełbasa i kaszanka. A na deser ciasto od firmy Grzybki. Projekt LEKI Z NATURALNEJ APTEKI przyniósł zamierzone efekty 

Na spotkaniach naszych spotkaniach łykaliśmy „tabletki”: integracji, rozwoju pasji, uśmiechu, podtrzymywania kontaktów towarzyskich, zabawy, ruchu, kontaktu z przyrodą a także „tabletkę świadomości i wiedzy”. Projekt zrealizowany został dzięki darczyńcom: OneManBand, Piekarnia Grzybki , All bag, Aromatica, Auchan, Polipack, Polan, Selgros. Bardzo dziękujemy. Ale projektu by nie było gdyby nie uczestnicy, dziękujemy za tyle treści i radości jaką wnieśliście do projektu .

[WRGF id=4247]

Dodaj komentarz