Mapa Marzeń

Dzisiaj tworzyliśmy w naszym klubie Mapy Marzeń czyli wizualizacje naszych pragnień. To właśnie dzięki marzeniom człowiek żyje, dążąc do ich spełnienia, rozwija się, uczy, ćwiczy umysł i nie tylko.  Mocno zakorzenione i pielęgnowane w człowieku marzenie jest w stanie czynić cuda. Wszystko się może zdarzyć, trzeba się jedynie odważyć …marzyć. 

Musimy nie tylko marzyć , ale wręcz planować, budować cele. W dzieciństwie marzymy ciągle, kiedy wchodzimy w dorosłość marzymy o domu, rodzinie, pracy ale kiedy jesteśmy już starsi nasze marzenia zanikają. Dlaczego?Jest wiele przykładów na spełnianie się w starszym wieku. Nigdy nie jest za późno aby marzyć i spełniać swoje marzenia. 

Często seniorzy wolą przemykać przez życie po cichu, aby nie narobić wokół siebie niepotrzebnego hałasu.
Mało jest starszych odważnych ludzi, którzy mają odwagę marzyć. Swoje życie poświęcają na oglądanie telewizji i bezmyślne bycie. 

Mapa marzeń to niezwykła i bardzo skuteczna metoda, która pomaga spełnić marzenia. Pozwala nam także znaleźć drogę do nas samych, oswoić lęki i nabrać pewności siebie, bo to, czego pragniemy zwykle jest w naszym zasięgu, ale nie wiemy, jak po to skutecznie sięgnąć.

Dodaj komentarz