Fundacja Wsparcie

Cechą prawdziwie ludzkiej cywilizacji jest szacunek i miłość do ludzi w podeszłym wieku, którzy dzięki temu mogą czuć się, mimo słabnących sił, żywą częścią społeczeństw.

thin

Do życia z Ochotą
Projekt „Do życia z Ochotą” jest ofertą wsparcia osób starszych zamieszkujących na terenie dzielnicy Ochota m.st. Warszawy. Głównym celem projektu jest poprawa funkcjonowania psychospołecznego seniorów pozostających w izolacji domowej spowodowanej epidemią.   W ramach projektu zrealizowane zostaną następujące działania:

Usługi specjalistyczne dla osób z demencją
Fundacja Wsparcie rozpoczęła świadczenie usług specjalistycznych dla osób z chorobą Alzheimera i innymi zespołami otępiennymi w środowisku domowym. Usługi realizowane są przez przeszkolonych specjalistów z wieloletnim  doświadczeniem w pracy „domowej” z osobą z demencją oraz rodziną. Terapeuci prowadzą działania wspierające, aktywizujące, terapeutyczne dla osób starszych z chorobami otępiennymi, pomagają również rodzinie w organizacji opieki.

Trudne zachowanie chorego i inne problemy w opiece nad osobą z demencją
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawa a także innych zainteresowanych tematyka chorób otępiennych na spotkanie z Marlena Meyer i innymi specjalistami. „Trudne zachowania chorego i inne problemy w opiece nad osobą z demencją” Spotkanie odbędzie się 17.12.2020 w godz. 17.00 – 19.00 Zapisy: fundacjawsparcie@os.pl

Rozmowy o problemach z jedzeniem i odżywianiem w demencji
Serdecznie zapraszamy na webinarium: „Rozmowy o problemach z jedzeniem i odżywianiem w demencji” z wyjątkowymi prowadzącymi!  Spotkanie odbędzie się 27.11.2020 w godz. 17.00 – 19.00 na platformie zoom.us. Zapisy: fundacjawsparcie@os.pl,

Wawerski Ośrodek Wsparcia
Serdecznie zapraszamy mieszkańców dzielnicy Wawer m. st. Warszawy  do udziału: w zajęciach terapii zajęciowej  osoby z zaburzeniami otępiennymi oraz do indywidualnych konsultacji z neuropsychologiem opiekunów osób borykających się z chorobą Alzheimera lub innymi formami demencji. Zajęcia organizowane w ramach współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Dzielnicy Wawer .

Przywrócić do świata – program wsparcia dla rodzin żyjących z demencją
Opiekujesz się̨ bliskim seniorem, który ma problemy z pamięcią̨, cierpi z powodu zaburzeń poznawczych lub zespołów otępiennych? Twój bliski w przebiegu choroby utracił możliwość samodzielnego funkcjonowania?  Nie dźwigaj samotnie ciężaru opieki nad chorym! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy terapeuty w swoim domu. Skontaktuj się z nami: (48) 570 386 060 lub fundacjawsparcie@os.pl. Projekt dofinansowany ze środków Programu […]

Health & Medical WordPress Theme

Providing one of the best medical experiences in a website dedicated to best doctors and surgeons

Mission and Values

Quisque eget odio ac lectus vestibulum donec congue lacinia dui, a porttitor lectus condimentum laoreet. Nunc eu ullamcorper orci faucibus.

Commitment to Community

In condimentum facilisis porta. Sed nec diam eu diam mattis viverra. Nulla fringilla, orci selectur simpatir congue lacinia dui, a porttitor.

Easy Online Appoinments

Donec congue lacinia dui, a porttitor lectus condimentum laoreet. Nunc eu ullamcorper orci nulla enim. Phasellus molestie magna.

Measuring Clinic Services & Our Extensive Resources

Praesent id metus massa, congue lacinia dui, a porttitor lectus condimentum laoreet.

Our Health Programs

Proin quis tortor orci. Donec congue lacinia dui, a porttitor lectus condimentum laoreet. Nunc eu ullamcorper orciat risus et justo dignissim.

Top-notch Medical Doctors

Donec congue lacinia dui onec congue lacinia dui, a porttitor lectus condimentum laoreet. Nunc eu ullamcorper orci porttitor lectus.

Meet our Experienced Team of Doctors

Experienced doctors and Scientist form our medical staff

M.D. Samantha Willis

Medical Doctor Pediatry

Vivamus hendrerit arcu sed erat molestie vehicula. Sed auctor neque eu tellus rhoncus ut.

Ph.D. Phillip Sudders

Chief of Surgery

Dr. Katherine Field

Chief of Oncology

Suspendisse dictum feugiat nisl ut dapibus. Mauris iaculis porttitor lorem ipsum posuere.

PhD. Mary Simons

Doctor of Philosophy

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Experienced Surgeons

Sed auctor neque eu tellus rhoncus ut eleifend nibh porttitor. Ut in nulla enim. Phasellus molestie magna non est bibendum non venenatis.

Quisque Eget Odiorest

Quick Appointments

Leading the future of our health care & education system

More than 3,300 physicians and researchers working for you

What Our Patients Say About Us

Donec congue lacinia dui, a porttitor lectus condimentum laoreet. Nunc eu ullamcorper orci. Quisque eget odio ac lectus vestibulum faucibus eget in metus. In pellentesque faucibus vestibulum. Nulla at nulla justo, eget luctus tortor. Nulla facilisi. Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia.

James Ranson

What Our Patients Say About Us

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibulum ante proin vel ante a orci tempus eleifend ut et magna. Vivamus hendrerit arcu sed erat molestie vehicula. Sed auctor neque eu tellus rhoncus ut eleifend nibh porttitor. Ut in nulla enim. Phasellus molestie magna non est bibendum non venenatis tempor.

Martina Hendricks

What Our Patients Say About Us

Quisque eget odio ac lectus vestibulum faucibus eget in metus. In pellentesque faucibus vestibulum. Nulla at nulla justo, eget luctus tortor. Nulla facilisi. Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit.

Martin Hendricks

thin