Wawerski Ośrodek Wsparcia

Serdecznie zapraszamy mieszkańców dzielnicy Wawer m. st. Warszawy  do udziału: w zajęciach terapii zajęciowej  osoby z zaburzeniami otępiennymi oraz do indywidualnych konsultacji z neuropsychologiem opiekunów osób borykających się z chorobą Alzheimera lub innymi formami demencji.

Zajęcia organizowane w ramach współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Dzielnicy Wawer .

BEZPŁATNE ZAJĘCIA TERAPII ZAJĘCIOWEJ DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI OTĘPIENNYMI

Zapraszamy na zajęcia prowadzone przez FundacjaWsparcie w ramach Wawerskiego Ośrodka Wsparcia.

Ze względu na zachowanie ostrożności i bezpieczeństwa w czasie pandemii

-zajęcia prowadzone indywidualnie poza Wawerskim Ośrodkiem Wsparcie,

-w miejscu zamieszkania chorego

– w klubie Fundacji ul. Kościuszkowców 80,

Zajęcia dopasowane są do potrzeb osób chorych, ich opiekunów oraz możliwości prowadzących terapeutów.

Działania realizowane są w: środy w godzinach 14:00 – 19:00.

Wszelkie informacje tel: 501 823 644 , e-mail: fundacjawsparcie@os.pl

Wszelkich informacji udziela #FundacjaWsparcie
e-mail: fundacjawsparcie@os.pl.

BEZPŁATNE INDYWIDUALNE KONSULTACJE Z NEUROPSYCHOLOGIEM  DLA OPIEKUNÓW OSÓB Z ZABURZENIAMI OTĘPIENNYMI

-spotkania odbywają się w Wawerskim Ośrodku Wsparcia ul. Żegańska 2c, w każdą środę po wcześniejszym umówieniu,

-lub  telefoniczne w godz: 16.00-18.00 po wcześniejszym umówieniu.

Zapisy: Wawerski Ośrodek Wsparcia ul. Żegańska 2 c tel; 515 911 857