Maj 2019 w KMFW

Wtorkowe spotkania ul. Kościuszkowców 80 godz. 15.00

• 7 maja. Szyjemy misie dla dzieci w szpitalu w Międzylesiu.

• 14 maja. Jak przygotować się do wizyty lekarskiej , Ćwiczenia pamięci – spotkanie z psychologiem.

• 21 maja. Poduszki sensoryczne – warsztaty I część.

• 28 maja. Poduszki sensoryczne – warsztaty II część.

7 maja 2019

Nasza Fundacja włączyła się ponownie w działania grupy  SOS – mieszkańcy Wawra rodzicom w CZD . Na wtorkowym spotkaniu wspólnie uszyliśmy cztery  misie, które zostały przekazane grupie pomocowej dla chorych dzieci z okazji Dnia Dziecka.  Seniorzy z ochotą i radością włączyli się do akcji.

14 maja 2019

Aby wizyta lekarska mogła być w pełni wykorzystana powinniśmy się do takiej wizyty odpowiednio przygotować. Dzisiejsze spotkanie z psychologiem pozwoliło nam uświadomić jak powinniśmy się dobrze przygotować do takiej wizyty. Warto zrobić sobie rozpiskę i odnotować kilka ważnych rzeczy: powód wizyty, jakie mam objawy, moje problemy ze zdrowiem, przyjmowane leki i inne preparaty, niezrealizowane recepty oraz na koniec przygotować pytania do lekarza.

21 maja 2019

Dzisiaj rozpoczęliśmy  szycie poduszek sensorycznych z dziwnymi minkami. Pomysł podpatrzony na yuli hobby

28 maja 2019

Poduszki z przeznaczeniem dla osób z zaburzeniami otępiennymi.