Luty 2019 w KMFW

Wtorkowe spotkania ul. Kościuszkowców 80.

  • 5 lutego. Ćwiczenia pamięcią, zajęcia z psychologiem.

  • 12 lutego. Walentynkowe przyjemności – warsztaty ozdabiania toreb płóciennych.

  • 19 lutego. Warsztaty ozdób wielkanocnych- wielkanocne kartki.

  • 26 lutego. Ostatki – smażymy faworki.


26.02.2019

Ostatki świętowaliśmy poprzez świetna kulinarna zabawę, smażyliśmy faworki :). 


19.02.2019

Rozpoczęliśmy przygotowanie ozdób wielkanocnych na kiermasz świąteczny. Seniorzy chętnie wykonują prace dla innych, cieszy ich, że mogą sprawić komuś przyjemność, dlatego zdecydowaliśmy o ponownym świątecznym kiermaszu. Na dzisiejszych zajęciach powstały piękne kartki wielkanocne. Pani Krysia przygotowała wianki z wikliny papierowej, które zostały pomalowane przez uczestników spotkań. 


12.02.2019

Dzisiaj na warsztatach ozdabialiśmy płócienne torby na zakupy. Było wiele pomysłów, ozdabialiśmy kredkami, farbami i filcem. Kolejny przepis do naszego przepiśnika to nalewka i dżem z czarnej porzeczki z przepisu p. Krystyny.


5.02.2019

W każdym wieku należy ćwiczyć swoja pamięć a właściwie to pobudzać mózg do działań.  Mózg jest jak każdy inny organ nie ćwiczony spawalnia swoje czynności. Dzisiaj wraz z psychologiem ćwiczyliśmy naszą pamięć. Rozpoczęliśmy również tworzenie Przepiśniku Fundacji Wsparcie, w którym będziemy zapisywać testowane smakołyki przyniesione przez uczestników spotkań. Pierwszy przepis to tort jabłkowy przygotowany przez panią Elę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czy jesteś robotem? *